Lundin Revisionsbyrå

Välkommen till
Lundin Revisionsbyrå.

Det är vi som är teamet på Lundin Revisionsbyrå. Vi älskar det vi gör, att bidra till våra kunders utveckling och att få jobba tillsammans. Inspirerande uppgifter, hållbart arbetsklimat, tillit och medinflytande skapar en hög trivsel. Är du också en positiv och driven revisor eller redovisningskonsult, tveka inte att höra av dig till oss! Vi tar emot dig och våra kunder i ljusa härliga lokaler mitt i Vasastan i centrala Göteborg.

Markus Alm
Markus Alm

Partner
Auktoriserad Redovisningskonsult Far

markus.alm@lundin.se
Mobil: 0768-26 66 26

Edvin Beckne
Edvin Beckne

Revisorsassistent, Civilekonom

edvin.beckne@lundin.se
Mobil: 0766-10 59 85

Jakob Fors
Jakob Fors

Partner
Auktoriserad Revisor Far

jakob.fors@lundin.se
Mobil: 0739-55 59 62

Linnea Hoorn
Linnea Hoorn

Redovisningskonsult

linnea.hoorn@lundin.se
Mobil: 0708-73 20 39

Joakim Junhamn
Joakim Junhamn

Redovisningskonsult

joakim.junhamn@lundin.se
Mobil: 0709-10 79 24

Frida Källhage
Frida Källhage

Jurist

frida@kallhagefastigheter.se
Mobil: 0709-48 48 24

Elsa Lundin
Elsa Lundin

PR- och marknadsansvarig

elsa.lundin@lundin.se
Mobil: 0704-47 46 64

Henrik Lundin
Henrik Lundin

VD & grundare
Auktoriserad Revisor Far

henrik.lundin@lundin.se
Mobil: 0707-45 28 52

Kristoffer Nilsson
Kristoffer Nilsson

Partner
Auktoriserad Revisor Far

kristoffer.nilsson@lundin.se
Mobil: 0700-00 19 41

Susanne Nilsson
Susanne Nilsson

Senior Consultant
Auktoriserad Redovisningskonsult Far

susanne.nilsson@lundin.se
Mobil: 0705-54 01 00

Carina Ottosson Ahokas
Carina Ottosson Ahokas

Senior Consultant
Auktoriserad Redovisningskonsult Far

carina.ottossonahokas@lundin.se
Mobil: 0733-30 05 21

Evelina Premberg
Evelina Premberg

Revisorsassistent, Civilekonom

evelina.premberg@lundin.se
Mobil: 0723-82 51 55

Elisabeth Rinman
Elisabeth Rinman

Partner
Redovisningsspecialist

elisabeth.rinman@lundin.se
Mobil: 0735-18 51 39

Hanna Rydgren
Hanna Rydgren

Redovisningskonsult

hanna.rydgren@lundin.se
Mobil: 0708-55 25 91

Zeyneb Salih
Zeyneb Salih

Revisorsassistent, Civilekonom

zeyneb.salih@lundin.se
Mobil: 0709-72 91 54

Markus Alm

Markus Alm

Partner
Auktoriserad Redovisningskonsult Far

markus.alm@lundin.se
Mobil: 0768-26 66 26

Edvin Beckne

Edvin Beckne

Revisorsassistent, Civilekonom

edvin.beckne@lundin.se
Mobil: 0766-10 59 85

Jakob Fors

Jakob Fors

Partner
Auktoriserad Revisor Far

jakob.fors@lundin.se
Mobil: 0739-55 59 62

Linnea Hoorn

Linnea Hoorn

Redovisningskonsult

linnea.hoorn@lundin.se
Mobil: 0708-73 20 39

Joakim Junhamn

Joakim Junhamn

Redovisningskonsult

joakim.junhamn@lundin.se
Mobil: 0709-10 79 24

Frida Källhage

Frida Källhage

Jurist

frida@kallhagefastigheter.se
Mobil: 0709-48 48 24

Elsa Lundin

Elsa Lundin

PR- och marknadsansvarig

elsa.lundin@lundin.se
Mobil: 0704-47 46 64

Henrik Lundin

Henrik Lundin

VD & grundare
Auktoriserad Revisor Far

henrik.lundin@lundin.se
Mobil: 0707-45 28 52

Kristoffer Nilsson

Kristoffer Nilsson

Partner
Auktoriserad Revisor Far

kristoffer.nilsson@lundin.se
Mobil: 0700-00 19 41

Susanne Nilsson

Susanne Nilsson

Senior Consultant
Auktoriserad Redovisningskonsult Far

susanne.nilsson@lundin.se
Mobil: 0705-54 01 00

Carina Ottosson Ahokas

Carina Ottosson Ahokas

Senior Consultant
Auktoriserad Redovisningskonsult Far

carina.ottossonahokas@lundin.se
Mobil: 0733-30 05 21

Evelina Premberg

Evelina Premberg

Revisorsassistent, Civilekonom

evelina.premberg@lundin.se
Mobil: 0723-82 51 55

Elisabeth Rinman

Elisabeth Rinman

Partner
Redovisningsspecialist

elisabeth.rinman@lundin.se
Mobil: 0735-18 51 39

Hanna Rydgren

Hanna Rydgren

Redovisningskonsult

hanna.rydgren@lundin.se
Mobil: 0708-55 25 91

Zeyneb Salih

Zeyneb Salih

Revisorsassistent, Civilekonom

zeyneb.salih@lundin.se
Mobil: 0709-72 91 54

Vill du jobba
hos oss?

 

Vi växer och söker revisorer, revisorsassistenter och redovisningskonsulter som vill vara med på vår resa tillsammans med våra fantastiska kunder.

Varmt välkommen att höra av dig till oss.

 

Hur kan vi
hjälpa dig?

 

Vi har många fantastiska och ambitiösa kunder i vår familj. Vill du också vara med oss och få en långsiktig partner inom revision, rådgivning, skatt och redovisning? Vi är nyfikna på dig, era utmaningar och hur vi kan stötta ert bolag.

Varmt välkommen att höra av dig.

 

Vill du jobba hos oss?

Vi växer och söker revisorer, revisorsassistenter och redovisningskonsulter som vill vara med på vår resa tillsammans med våra fantastiska kunder.

Varmt välkommen att höra av dig till oss.

Hur kan vi hjälpa dig?

Vi har många fantastiska och ambitiösa kunder i vår familj. Vill du också vara med oss och få en långsiktig partner inom revision, rådgivning, skatt och redovisning? Vi är nyfikna på dig, era utmaningar och hur vi kan stötta ert bolag.

Varmt välkommen att höra av dig.